Gluten-free living drinks: fermented, NOT pasteurized

Chi is a bright development of Kombucha: "Kombucha live"

Organic Sour Cherries Chi-Kombucha Live 0.5L

Organic Sour Cherries Chi-Kombucha Live 0.5L

CHF 4.90

CHF 9.80 pro Liter

incl. 8.1 % VAT excl. shipping costs

Organic Chi Kombucha-Live Fruits 0.5L

Organic Chi Kombucha-Live Fruits 0.5L

CHF 3.70

CHF 7.40 pro Liter

incl. 8.1 % VAT excl. shipping costs

Organic Chi Kombucha-Live Green Tea & Herbs 0.5L

Organic Chi Kombucha-Live Green Tea & Herbs 0.5L

CHF 3.70

CHF 7.40 pro Liter

incl. 8.1 % VAT excl. shipping costs

Organic Chi Roots Kombucha-Live 0.5L

Organic Chi Roots Kombucha-Live 0.5L

CHF 3.70

CHF 7.40 pro Liter

incl. 8.1 % VAT excl. shipping costs