product description
Powered by Froala Editor
Product.Nr.: 263-s
CHF 5.30
incl. 2.6 % VAT
Ausreichende Stückzahl
product description
Powered by Froala Editor
High Oleic organic Sunflower Oil 0.75L
Ideally suited for cooking, roasting and frying!
CHF 14.30
CHF 19.07 pro Liter
incl. 2.6 % VAT excl. shipping costs
Die unsichtbare Kraft in Lebensmitteln
Quantensprung: Qualität sichtbar! Der Gründer von Soyana hat in vielen Jahren...
CHF 29.80
incl. 2.6 % VAT excl. shipping costs
Organic Tofu-Burger Fit (with Sprouts) 200g
Classic - to roast or serve cold
CHF 5.20
CHF 2.60 pro 100 Gramm
incl. 2.6 % VAT excl. shipping costs
Soyananda Organic Cream Cheese alternative - Sun-Dried Tomatoes 140g
Finest Cream Cheese made of fermented organic tofu. Unpasteurized!
CHF 4.10
CHF 2.93 pro 100 Gramm
incl. 2.6 % VAT excl. shipping costs
Login